عسل درمانی

نمایش یک نتیجه

مرتب سازی پیش فرض

عسل ترنجبین (ارگانیک)

عسل ترنجبین از گیاه خارشتر تهیه می شود این عسل علاوه بر دارا بودن خواص دیگر عسل های طبیعی خواص بی نظیری مثل درمان زردی در کودکان ورفع تشنگی و عطش های پی در پی و دفع سنگ کلیه دارد .

نا موجود عسل جعفری (ارگانیک) عسل جعفری (ارگانیک)

عسل جعفری (ارگانیک)

عسل جعفری از مقوی ترین عسل های طبیعی می باشد،عسل جعفری عسلی با رنگ قرمز کدر است و تقریبا این عسل مخصوص ایران است خواص عسل جعفری مملو از پتاسیم، آهن و ویتامین سی است و علاوه بر خواص عمومی عسل ها دارای خواص ویژه ای است که عبارتند از:بهترین عسل برای ماسک صورت ،درمان بیماریهای کلیه و مثانه ، تنظیم قاعدگی ، تنطیم ضربان قلب و فشار خون ، تصفیه سموم خون و کبد می باشد.

تومان 45,000
نا موجود عسل جنگل ( ارگانیک) عسل جنگل ( ارگانیک)

عسل جنگل ( ارگانیک)

عسل جنگل با توجه به مناطق بهره برداری از جمله کمیاب ترین عسل های موجود در ایران می باشد .

تومان 80,000

عسل چند گیاه (ارگانیک)

عسل چند گیاه با توجه به اینکه از مجموعه ای کامل از انواع گیاهان تهیه شده است دارای خواص بیشتری نسبت به بقیه عسل ها می باشد .

تومان 60,000 تومان 45,000

عسل شوید (ارگانیک)

عسل شوید عسلی بسیار مقوی می باشد و مصرف آن برای خانم های باردار وخانم هایی که در دوران شیردهی هستند بسیار مفید می باشد و جبران کننده ضعف های ناشی از این دوران می باشد .

تومان 45,000 تومان 33,750
نا موجود

عسل عناب (ارگانیک)

نا موجود عسل عناب (ارگانیک) عسل عناب (ارگانیک)

عسل عناب (ارگانیک)

عسل عناب کمک شایانی به خون سازی در بدن می کند همچنین این عسل خواص ضد سرطانی نیز دارد برخی دیگر از خواص عسل عناب که میتوان به آن اشاره کرد تقویت کننده حافظه وکبد وکلیه وآرامشبخش بودن وضد استرس بودن است .

تومان 120,000 تومان 90,000
33% عسل گون خارشتر (ارگانیک) عسل گون خارشتر (ارگانیک)

عسل گون خارشتر (ارگانیک)

عسل گون خارشتر عسل بسیار مقوی می باشد و دارای خواصی از جمله مقوی مغز واعصاب و انرژی بخش و مفید برای دردها و ورم و التهاب چشم ها می باشد .

تومان 60,000 تومان 40,000