عسل وحشی

نمایش یک نتیجه

مرتب سازی پیش فرض

نا موجود

عسل آفتابگردان (ارگانیک)

نا موجود عسل آفتابگردان (ارگانیک) عسل آفتابگردان (ارگانیک)

عسل آفتابگردان (ارگانیک)

عسل آفتابگردان از شهد گل آفتابگردان تهیه می شود و همانند بقیه عسل های طبیعی دارای خواص درمانی بسیار زیادی می باشد و همچنین عسل آفتابگردان جزو عسل های خوش طعم می باشد همچنین این عسل نسبت به بقیه عسل ها در زمان کمتری رس میبندد

تومان 80,000 تومان 60,000

عسل اسطوخودوس (ارگانیک)

عسل اسطوخودوس عسل بسیار خاصی می باشد و  طبق مشاهدات برای درمان بیماری هایی همچون سرطان و پیشگیری از پیشرفت بیماری های صعب العلاج بسیار مفید می باشد

تومان 100,000

عسل بهارنارنج (ارگانیک)

عسل بهارنارنج از خوش طعم ترین و خوش رایحه ترین عسل های طبیعی می باشد ، مصرف روزانه این عسل برای کسانیکه دارای استرس هستندو یا از نا آرامی و عدم آرامش وبی خوابی رنج می برند توصیه میگردد.

نا موجود عسل پرتقال (ارگانیک) عسل پرتقال (ارگانیک)

عسل پرتقال (ارگانیک)

این عسل با توجه به خلوص و غلظت بالای آن، و نیز منطقه استحصال آن که در مناطق جنوبی ایران واقع شده است و شرایط زنبورداری در آنجا سخت و دشوار است، جزء کمیاب ترین عسل های ایران است، زیرا عوامل طبیعی موجود در آن منطقه می تواند باعث از بین رفتن کلونی های زنبورها و وارد شدن خسارات سنگین به زنبورداران گردد.این عسل در مقایسه با ددیگر عسل های طبیعی دارای رطوبت کمتری می باشد .

تومان 120,000

عسل ترنجبین (ارگانیک)

عسل ترنجبین از گیاه خارشتر تهیه می شود این عسل علاوه بر دارا بودن خواص دیگر عسل های طبیعی خواص بی نظیری مثل درمان زردی در کودکان ورفع تشنگی و عطش های پی در پی و دفع سنگ کلیه دارد .

نا موجود عسل جعفری (ارگانیک) عسل جعفری (ارگانیک)

عسل جعفری (ارگانیک)

عسل جعفری از مقوی ترین عسل های طبیعی می باشد،عسل جعفری عسلی با رنگ قرمز کدر است و تقریبا این عسل مخصوص ایران است خواص عسل جعفری مملو از پتاسیم، آهن و ویتامین سی است و علاوه بر خواص عمومی عسل ها دارای خواص ویژه ای است که عبارتند از:بهترین عسل برای ماسک صورت ،درمان بیماریهای کلیه و مثانه ، تنظیم قاعدگی ، تنطیم ضربان قلب و فشار خون ، تصفیه سموم خون و کبد می باشد.

تومان 45,000
نا موجود عسل جنگل ( ارگانیک) عسل جنگل ( ارگانیک)

عسل جنگل ( ارگانیک)

عسل جنگل با توجه به مناطق بهره برداری از جمله کمیاب ترین عسل های موجود در ایران می باشد .

تومان 80,000

عسل چند گیاه (ارگانیک)

عسل چند گیاه با توجه به اینکه از مجموعه ای کامل از انواع گیاهان تهیه شده است دارای خواص بیشتری نسبت به بقیه عسل ها می باشد .

تومان 60,000 تومان 45,000

عسل شوید (ارگانیک)

عسل شوید عسلی بسیار مقوی می باشد و مصرف آن برای خانم های باردار وخانم هایی که در دوران شیردهی هستند بسیار مفید می باشد و جبران کننده ضعف های ناشی از این دوران می باشد .

تومان 45,000 تومان 33,750
نا موجود

عسل عناب (ارگانیک)

نا موجود عسل عناب (ارگانیک) عسل عناب (ارگانیک)

عسل عناب (ارگانیک)

عسل عناب کمک شایانی به خون سازی در بدن می کند همچنین این عسل خواص ضد سرطانی نیز دارد برخی دیگر از خواص عسل عناب که میتوان به آن اشاره کرد تقویت کننده حافظه وکبد وکلیه وآرامشبخش بودن وضد استرس بودن است .

تومان 120,000 تومان 90,000
33% عسل گون خارشتر (ارگانیک) عسل گون خارشتر (ارگانیک)

عسل گون خارشتر (ارگانیک)

عسل گون خارشتر عسل بسیار مقوی می باشد و دارای خواصی از جمله مقوی مغز واعصاب و انرژی بخش و مفید برای دردها و ورم و التهاب چشم ها می باشد .

تومان 60,000 تومان 40,000

عسل وحشی (ارگانیک وکمیاب)

عسل وحشی بر خلاف دیگر عسل ها دارای کندوی مصنوعی نمی باشد و این عسل از کندوهای طبیعی درون طبیعت جمع آوری میشود به عبارت دیگر در فرآیند تولید این عسل هیچ گونه دخالت انسانی نمی باشد ویژگی بارز این عسل تقویت کنندگی قوای جنسی در آقایان و خانم ها می باشد

تومان 150,000