عسل های طبیعی 12 کالا یافت شد

عسل های طبیعی

نمایش یک نتیجه

مرتب سازی پیش فرض

نا موجود

عسل آفتابگردان (ارگانیک)

نا موجود عسل آفتابگردان (ارگانیک) عسل آفتابگردان (ارگانیک)

عسل آفتابگردان (ارگانیک)

عسل آفتابگردان از شهد گل آفتابگردان تهیه می شود و همانند بقیه عسل های طبیعی دارای خواص درمانی بسیار زیادی می باشد و همچنین عسل آفتابگردان جزو عسل های خوش طعم می باشد همچنین این عسل نسبت به بقیه عسل ها در زمان کمتری رس میبندد

تومان 80,000 تومان 60,000
13% ویژه

عسل آویشن (طبیعی)

13% ویژه عسل آویشن (طبیعی) عسل آویشن (طبیعی)

عسل آویشن (طبیعی)

عسل آویشن که از گل آویشن به دست می آید خواص درمانی خود گیاه آویشن را نیز دارد عسل اویشن رنگی متمایل به قرمز دارد و معمولا رنگ تیره دارد درکنار تمامی خواص اعجاب انگیز عسل آویشن خوب است بدانیم که کسانیکه عسل آویشن را در برنامه غذایی خود گنجانده اند از آرامش و به اصطلاح ریلکسی بیشتر برخوردار هستند .

 

تومان 60,000 تومان 52,000

عسل اسطوخودوس (ارگانیک)

عسل اسطوخودوس عسل بسیار خاصی می باشد و  طبق مشاهدات برای درمان بیماری هایی همچون سرطان و پیشگیری از پیشرفت بیماری های صعب العلاج بسیار مفید می باشد

تومان 100,000

عسل بهارنارنج (ارگانیک)

عسل بهارنارنج از خوش طعم ترین و خوش رایحه ترین عسل های طبیعی می باشد ، مصرف روزانه این عسل برای کسانیکه دارای استرس هستندو یا از نا آرامی و عدم آرامش وبی خوابی رنج می برند توصیه میگردد.

نا موجود عسل پرتقال (ارگانیک) عسل پرتقال (ارگانیک)

عسل پرتقال (ارگانیک)

این عسل با توجه به خلوص و غلظت بالای آن، و نیز منطقه استحصال آن که در مناطق جنوبی ایران واقع شده است و شرایط زنبورداری در آنجا سخت و دشوار است، جزء کمیاب ترین عسل های ایران است، زیرا عوامل طبیعی موجود در آن منطقه می تواند باعث از بین رفتن کلونی های زنبورها و وارد شدن خسارات سنگین به زنبورداران گردد.این عسل در مقایسه با ددیگر عسل های طبیعی دارای رطوبت کمتری می باشد .

تومان 120,000
نا موجود

عسل پنج ستاره

نا موجود عسل پنج ستاره عسل پنج ستاره

عسل پنج ستاره

عسل پنج ستـــاره دکتر روازاده از جمله عسـل هـای طبیعی به شمـار می آیـد و از این جهت به ایـن عسل زنده می گویـند که نسبت بـه گـرما و سـرما واکنـش نشـان می دهـد همچنین از ویـژگی هـای این عسل پوشـش گیـاهی متنـوع آن می بـاشد.

تومان 45,000

عسل ترنجبین (ارگانیک)

عسل ترنجبین از گیاه خارشتر تهیه می شود این عسل علاوه بر دارا بودن خواص دیگر عسل های طبیعی خواص بی نظیری مثل درمان زردی در کودکان ورفع تشنگی و عطش های پی در پی و دفع سنگ کلیه دارد .

نا موجود عسل جعفری (ارگانیک) عسل جعفری (ارگانیک)

عسل جعفری (ارگانیک)

عسل جعفری از مقوی ترین عسل های طبیعی می باشد،عسل جعفری عسلی با رنگ قرمز کدر است و تقریبا این عسل مخصوص ایران است خواص عسل جعفری مملو از پتاسیم، آهن و ویتامین سی است و علاوه بر خواص عمومی عسل ها دارای خواص ویژه ای است که عبارتند از:بهترین عسل برای ماسک صورت ،درمان بیماریهای کلیه و مثانه ، تنظیم قاعدگی ، تنطیم ضربان قلب و فشار خون ، تصفیه سموم خون و کبد می باشد.

تومان 45,000
نا موجود عسل جنگل ( ارگانیک) عسل جنگل ( ارگانیک)

عسل جنگل ( ارگانیک)

عسل جنگل با توجه به مناطق بهره برداری از جمله کمیاب ترین عسل های موجود در ایران می باشد .

تومان 80,000

عسل چند گیاه (ارگانیک)

عسل چند گیاه با توجه به اینکه از مجموعه ای کامل از انواع گیاهان تهیه شده است دارای خواص بیشتری نسبت به بقیه عسل ها می باشد .

تومان 60,000 تومان 45,000
نا موجود

عسل سه ستاره

نا موجود عسل سه ستاره عسل سه ستاره

عسل سه ستاره

عسل سه ستـــاره دکتر روازاده از جمله عسـل هـای طبیعی به شمـار می آیـد و از این جهت به ایـن عسل زنده می گویـند که نسبت بـه گـرما و سـرما واکنـش نشـان می دهـد همچنین از ویـژگی هـای این عسل پوشـش گیـاهی متنـوع آن می بـاشد.

تومان 31,000

عسل شوید (ارگانیک)

عسل شوید عسلی بسیار مقوی می باشد و مصرف آن برای خانم های باردار وخانم هایی که در دوران شیردهی هستند بسیار مفید می باشد و جبران کننده ضعف های ناشی از این دوران می باشد .

تومان 45,000 تومان 33,750