Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.


حسادت؛ انگیزه زن جوان برای قتل هوویش - فروشگاه سالمین

نویسنده : letstartwppl ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ تعداد نظرات : ۰
حسادت؛ انگیزه زن جوان برای قتل هوویش

سالمین: با دستگیری مردی که تصور می‌شد عامل قتل همسر سومش در مشهد است، راز این جنایت هولناک فاش شد.

به گزارش سالمین به نقل از همشهری آنلاین، بررسی‌ها نشان می‌دهد که قاتل این زن نه شوهرش، بلکه هووی اوست که به زندگی وی حسادت می‌کرد.اواخر فروردین امسال به بازپرس جنایی مشهد خبر رسید زن جوانی در طبقه دوم یک ساختمان سه‌طبقه در منطقه پنج تن به قتل رسیده است. با حضور تیم تحقیق در محل حادثه، بررسی‌ها آغاز و در همان ابتدا مشخص شد که زن جوان خفه شده است.

ساختمانی که جنایت در آنجا رخ داده بود، متعلق به شوهر مقتول بود. بررسی‌ها نشان می‌داد که این مرد ۳زن داشته که ۲زن وی در همان ساختمان سه‌طبقه زندگی می‌کردند و همسر سومش نیز ساکن یکی از شهرهای مرزی کشور بود. این در حالی بود که مرد جوان همزمان با قتل همسرش ناپدید شده بود و کسی از وی خبر نداشت.

کسی که خبر این جنایت را به پلیس گزارش کرده بود، هووی مقتول بود. این زن در تحقیقات گفت: صبح که فرزندانم را به مهد بردم، خودروی همسرم مقابل در پارک بود. حدس زدم که در خانه هوویم است. من و هوویم در یک ساختمان زندگی می‌‌کردیم و مشکلی با هم نداشتیم. هوویم سومین زن شوهرم بود و آنها مدتی قبل با هم ازدواج کرده بودند و نوزادی ۶‌ماهه داشتند. این در حالی بود که من ۵بچه قد و نیم‌قد دارم.

این زن ادامه داد: وقتی از مهد برگشتم، هنوز خودروی شوهرم مقابل خانه بود. اما نیم ساعت بعد دیگر خودرو را ندیدم و با خودم گفتم که شوهرم حتما سر کارش رفته است. تا اینکه بعدازظهر صدای گریه نوزاد هوویم را شنیدم. گریه‌اش تمامی نداشت. فکر کردم مادرش در خانه نیست و برای همین از پله‌ها بالا رفتم اما وقتی به طبقه دوم رسیدم با پیکر بی‌جان هوویم روبه‌رو شدم که روی زمین افتاده بود.

وحشت کردم و بلافاصله ماجرا را به پلیس خبر دادم. حالا هم حدس می‌زنم که جنایت کار شوهرم است. چون او و هوویم از مدتی قبل بر سر خرید مبل اختلاف داشتند و مقتول اصرار داشت که باید مبل تازه بخرد اما شوهرم قبول نمی‌کرد و احتمالا سر همین ماجرا او را به قتل رسانده است. با اظهارات این زن، از آنجا که شوهر مقتول ناپدید شده بود، این فرضیه که او عامل جنایت است قوت گرفت و دستور بازداشت وی صادر شد. تحقیقات نشان می‌داد که این مرد همزمان با جنایت به یکی از شهرهای مرزی گریخته و در آنجا مخفی شده است.

درحالی‌که همه تصور می‌کردند مرد جوان عامل قتل همسرش است، سرانجام این مرد دستگیر شد و به دستور قاضی احمدی‌نژاد، بازپرس جنایی مشهد تحت بازجویی قرار گرفت. او اما مدعی شد که قاتل نیست و قتل توسط همسر اولش صورت گرفته است. این مرد گفت: روز حادثه وقتی فهمیدم که همسر سومم به قتل رسیده است، حدس زدم که جنایت توسط همسراولم رخ داده است. چرا که او همیشه به هوویش حسادت می‌‌کرد. می‌دانستم که اگر پلیس برسد مرا به‌عنوان مظنون بازداشت می‌کند. از آنجا که من پرونده‌ای در استان سیستان‌وبلوچستان دارم از سوی پلیس آنجا تحت تعقیب هستم، ترسیدم که اگر بازداشت شوم، آن ماجرا هم لو برود و تا آخر عمر به زندان بیفتم. برای همین فرار کردم و نزد همسر دومم در یکی از شهرهای مرزی رفتم تا اینکه دستگیر شدم.

با اظهارات این مرد، مأموران این بار به سراغ همسر اول او، یعنی هووی مقتول رفتند و به بازجویی از وی پرداختند. زن جوان که می‌دید چاره‌ای جز بیان حقیقت ندارد به قتل اعتراف کرد و گفت: از وقتی شوهرم با هوویم ازدواج کرده بود، دیگر به من اهمیتی نمی‌داد. من همسر اول او بودم اما او همه فکرش پیش همسر سومش بود و هوویم مدام با نشان دادن چت‌هایش با شوهرم به من فخر می‌فروخت.

همین باعث شده بود که نسبت به هوویم حسودی کنم و روز حادثه سراغش رفتم و درست زمانی که حواسش به من نبود، به او حمله و وی را خفه کردم. پس از آن نیز سعی کردم جنایت را به گردن شوهرم بیندازم که موفق نشدم. با اعترافات این زن برای او قرار بازداشت صادر شد و تحقیقات تکمیلی درخصوص این پرونده ادامه دارد.

درباره نویسنده