Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.


سرقت عجیب دزدان با ایجاد صداهای وحشتناک - فروشگاه سالمین

نویسنده : letstartwppl ۱۳۹۵/۰۲/۲۹ تعداد نظرات : ۰
سرقت عجیب دزدان با ایجاد صداهای وحشتناک

سالمین: اعضای باندی با ایجاد سرو‌صداهای ترسناک کنار پنجره خانه استاد دانشگاه، او و خانواده‌اش را فراری دادند تا بتوانند خانه میلیاردی‌شان را بفروشند و لوازم باارزشش را سرقت کنند.

به گزارش سالمین به نقل از همشهری، اوایل اردیبهشت‌ماه امسال مردی میانسال که استاد دانشگاه تهران بود به دادسرا رفت تا از سارقانی که قصد دستبرد به خانه‌اش در شمال تهران را داشتند شکایت کند. وی گفت: چندین شب بود که از بیرون از خانه سر و صداهای عجیبی می‌شنیدیم. دیگر شب‌ها از ترس خوابمان نمی‌برد.

برای همین تصمیم گرفتیم خانه‌مان را برای مدتی ترک کنیم. وی ادامه داد: بعد از تهیه خانه جدید به آنجا رفتیم تا اینکه همسایه قبلی‌مان با من تماس گرفت و گفت پلیس ۴نفر را که با وانت مقابل خانه‌‌ام مشغول اسباب‌کشی بودند، دستگیر کرده است. وقتی به آنجا رفتم متوجه شدم که ۴مرد جوان درحال سرقت وسایل خانه‌ام بودند که پلیس به آنها مشکوک شده و دستگیرشان کرده بود.برای همین همراه آنها به دادسرا آمدم تا شکایت کنم.

این ۴متهم برای انجام تحقیقات پیش روی قاضی کشیک دادسرای ناحیه ۳۴تهران قرار گرفتند. ۳نفر از آنها در بازجویی‌ها اعلام کردند که در کار خرید وسایل قدیمی و ضایعات هستند و با تماس فرشاد متهم چهارم، برای خرید وسایل به آنجا رفته‌ و از ماجرای سرقت خبر نداشتند. آنها آزاد شدند اما پرونده فرشاد برای ادامه تحقیقات در اختیار قاضی سیدمحمود محمدی، دادیار شعبه اول دادسرای ویژه سرقت قرار گرفت.

درحالی‌که تحقیقات از فرشاد ادامه داشت ۲جوان با دراختیار داشتن سند برای آزادی فرشاد در دادسرا حاضر شدند و مدعی بودند که از بستگان وی هستند. در این مرحله قاضی پرونده که به رفتارهای این دو جوان مشکوک شده بود گوشی موبایل آنها را گرفت و خواست تا بیرون از شعبه منتظر بمانند.

در چنین شرایطی یکی از مأموران پلیس با لباس شخصی در کنار این دو جوان مرموز قرار گرفت. هر دو به‌شدت ترسیده بودند و یکی از آنها بی‌آنکه متوجه حضور پلیس مخفی کنارش شود به دیگری گفت «می‌ترسم نقشه مان لو برود. من به بهانه اینکه ماشینم تصادف کرده از دادسرا بیرون می‌روم، تو موضوع را پیگیری کن.» مامور جوان که حدس می‌زد کاسه‌ای زیر نیم‌کاسه آنهاست، هر دو را دستگیر کرد. در ادامه معلوم شد که آنها همان کسانی بودند که روز نخست ادعا می‌کردند خریدار ضایعات هستند.

بنابراین این دو مرد نیز بازداشت شدند و در بازجویی‌ها اعتراف کردند که شب‌ها به کنار پنجره استاد دانشگاه می‌رفتند و با ایجاد سر و صدای وحشتناک، آنها را می‌ترساندند. پس از آنکه آنها مجبور به ترک خانه‌شان شدند، نقشه سرقت وسایل و سند خانه را اجرا کردند تا بتوانند خانه او را بفروشند که نقشه‌شان لو رفت. در تحقیقات مشخص شد که این سارقان در ۴مرحله از خانه استاد دانشگاه، ۱۸۰میلیون تومان وجه نقد، اسناد مالکیت منزل و سند قولنامه‌ای یک خانه در لواسان را به سرقت برده‌اند. از آنجا که احتمال می‌رود اعضای این باند از کلاهبرداران حرفه‌ای در زمینه فروش املاک میلیاردی با اسناد جعلی باشند، تحقیقات کارآگاهان برای کشف دیگر جرایم احتمالی آنها ادامه دارد.

درباره نویسنده