Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.


شناسایی ۱۶۵ معتاد اتباع خارجی در طرح جمع آوری معتادان/ بیماران مزمن روانی شناسایی شدند - فروشگاه سالمین

نویسنده : letstartwppl ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ تعداد نظرات : ۰

سالمین:مدیرکل بهزیستی استان تهران از شناسایی ۱۶۵ معتاد اتباع خارجی در مرحله دوم طرح شناسایی و جمع آوری معتادان خیابانی خبر داد.

به گزارش سالمین به نقل از میزان،احمد دلبری گفت: بهزیستی استان تهران بر اساس مسئولیتی که دارد، طرح جمع آوری معتادان خیابانی را آغاز کرده است.

وی افزود: هم اکنون فاز دوم این طرح در حال پیگیری است و معتادان خیابانی شناسایی شده به مراکز اقامتی بهزیستی ارجاع داده می شوند.

مدیرکل بهزیستی استان تهران با اشاره به شناسایی بیماران مزمن روانی در فاز دوم طرح جمع آوری معتادان اظهارکرد: در میان کارتن خواب های جمع آوری شده، بیماران مزمن روانی و سالمندانی نیز شناسایی شدند که اعتیاد نداشته و به دلایل دیگر کارتن خواب شده اند.

دلبری ادامه داد: از تمام کارتن خواب های جمع آوری شده تست اعتیاد گرفته می شود و در این مرحله مشخص شد که ۵۲۸ نفر از کارتن خواب ها معتاد نبوده بلکه سالمند و یا بیمار مزمن روانی هستند.

وی با ارائه آماری از تعداد کارتن خواب های جمع آوری شده در فاز دوم جمع آوری معتادان شهر تهران خاطرنشان کرد: بیش از ۲۳۰۰ نفر در فاز دوم این طرح جمع آوری شده و این افراد در مراکز میان مدت سازمان بهزیستی کشور نگهداری می شوند تا مراحل ترک خود را طی کنند.

درباره نویسنده