Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.


واژگونی پژو ۴۰۵، ۷ نفر بر جای گذاشت/ نجات فردی که در ارتفاعات ۳ هزار متری جواهرده سقوط کرد - فروشگاه سالمین

نویسنده : letstartwppl ۱۳۹۵/۰۲/۳۰ تعداد نظرات : ۰

سالمین:سخنگوی سازمان امداد و نجات، از واژگونی پژو ۴۰۵ در محور سربیشه خراسان جنوبی خبر داد و گفت: این حادثه صبح امروز ۷ مصدوم بر جای گذاشت.

به گزارش سالمین به نقل از فارس،سید مصطفی مرتضوی در ارتباط با مهمترین حوادث شبانه‌روز گذشته اظهار داشت: برخورد تریلی، مینی‌بوس و موتورسیکلت ساعت ۱۷:۵۳ روز گذشته در کیلومتر ۱۸ محور بجنورد به شیروان سبب بروز حادثه برای ۲۵ مسافر شد که همه حادثه‌دیدگان با اقدامات نیروهای امدادی از مرگ نجات یافتند.

وی افزود: برخورد وانت نیسان با کامیون ۱۰ تنی نیز ساعت ۱۳:۳۰ روز گذشته در محور فیروزآباد ـ جم سبب بروز حادثه شد که متأسفانه در این تصادف یک نفر جان خود را از دست داده و یک مسافر نیز مصدوم شد.

سخنگوی سازمان امداد و نجات بیان داشت: واژگونی سواری پراید نیز در کیلومتر ۲ جاده جعفریه ـ ساوه در استان قم ساعت ۱۷:۲۸ روز گذشته حادثه دیدن ۶ مسافر را به همراه داشت که نیروهای امدادی بلافاصله پس از اطلاع از این تصادف در محل حادثه دیده حضور یافته و اقدامات لازم را جهت نجات جان مسافران انجام دادند.

مرتضوی با اشاره به تصادف پژو ۴۰۵ و وانت نیسان ساعت ۲۲:۲۵ شب گذشته گفت:‌این حادثه در محور تنکابن به دوهزار در منطقه کشکوییه مازندران به وقوع پیوسته که در پی آن ۵ نفر دچار آسیب شدند.

وی اضافه کرد: تصادف زنجیره‌ای ۸ خودرو با یکدیگر روز گذشته در کیلومتر ۵ محور ازنا به دورود به وقوع پیوسته که دو مسافر توسط نیروهای امدادی در محل درمان سرپایی شده یک مسافر از داخل خودرو رهاسازی و یک مصدوم نیز توسط عوامل امدادی پایگاه امداد جاده‌ای اباذر ازنا به مرکز درمانی منتقل شدند.

سخنگوی سازمان امداد و نجات با بیان اینکه واژگونی پژو ۴۰۵ ساعت ۶:۰۸ صبح امروز در محور درویشیه خراسان جنوبی سبب مصدوم شدن ۷ مسافر شد، گفت:‌ واژگونی پراید نیز ساعت ۵:۱۰ صبح امروز در محور سربیشه نهبندان خراسان جنوبی ۴ مصدوم بر جای گذاشت.

مرتضوی از نجات یک فرد سقوط کرده در ارتفاعات ۳ هزار متری روستای جواهرده شهرستان رامسر خبر داد و اعلام کرد: دو تیم امدادی بلافاصله پس از اطلاع از این حادثه در محل حضور یافته و توانستند این فرد را از مرگ نجات دهند به طوریکه اقدامات درمانی اولیه برای فرد حادثه‌دیده انجام گرفت و مصدوم جهت مداوا توسط عوامل امدادی پایگاه رضی محله رامسر به نزدیک‌ترین مرکز درمانی منتقل شد.

انتهای پیام/

درباره نویسنده