سیستم همکاری در فروش سالمین

https://salemeen.com/wp-content/uploads/2020/09/12564-1200x360.jpg
سیستم کسب درآمد چیست ؟

در سیستم کسب درآمد سالمین هر کس می تواند با یک عضویت ساده در اپلیکیشن سالمین و کمک به فروش کالاها، به ازای خرید هر کاربر، پورسانت دریافت کند. این روش که افیلیت مارکتینگ نام دارد، از مهم ترین شیوه های کسب درآمد اینترنتی است که همه می توانند به راحتی از طریق شبکه های اجتماعی مانند کانال تلگرام و اینستاگرام و یا سایت، کانالی برای کسب درآمد آنلاین خود ایجاد کنند.

راهنمای گام به گام سیستم همکاری در فروش سالمین 

عملکرد و و درنتیجه به درآمد رسیدن شما در سیستم کسب درآمد سالمین خیلی ساده و راحت و به دور از پیچیدگی می باشد راهنمای زیر کلیه این مراحل را برای شما به  سادگی شرح می دهد .

مرحله اول : عضویت 

قابل ذکر است که سیستم کسب درآمد سالمین فقط از طریق اپلیکیشن عمل میکند لذا شما باید در محله اول اپلیکیشن سالمین را از کافه بازار یا مایکت یا دانلود مستقیم دریافت و نصب کنید بعد از نصب شما با عضویت و ورود در اپلیکیشن سالمین صاحب یک کد اختصاصی خواهید شد شاید باورش سخت باشد ولی با انجام همین مرحله ۵۰ درصد کار تمام است .

مرحله دوم : اشتراک گذاری

بعد از عضویت در اپلیکیشن سالمین شما از طریق منوی سمت راست اپلیکیشن میتوانید گزینه اشتراک گذاری به دوستان را ببینید وقتی که بر روی اون گزینه کلیک بفرمایید همانطور که از عکس زیر مشخص است یک کد اختصاصی برای اشتراک گذاری به عنوان کد معرف به شما اختصاص پیدا کرده است شما میتوانید این کد را در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام یا سایت و دیگر شبکه های اجتماعی خودتان مثل ایتا وسروش به اشتراک بگذارید لازم به ذکر است که ایند کد مختص خود شما میباشد و تغییر نمیکند و تا مادامی که با شماره تلفنی که ثبت نام کرده اید وارد اپلیکیشن شوید این کد ثابت است.

مرحله سوم : عضویت معرفی شونده و خرید از اپلیکیشن

بعد از به اشتراک گذاری کد مختص شما باید کاربر وارد اپلیکیشن شده و در موقع ثبت نام کد معرفی که از او درخواست میشود کد معرف شما را وارد نماید لازم به ذکر است قسمت کد معرف در موقع عضویت فقط برای کاربرانی نمایش داده میشود که قبلا در سایت یا اپلیکیشن عضو نبوده اند بعد از ثبت نام و ورود کاربران با کد معرف شما سیستم به صورت دقیق و اتوماتیک تمام خریدهای این کاربران را رصد کرده و بعد از ثبت و تکمیل هر خرید پورسانت شما به صورت اتوماتیک به اعتبار کیف پول شما افزوده می شود در جریان باشید پورسانت فقط وقتی به شما تعلق میگیرد که کاربر خرید خود را ثبت وتکمیل نماید و در مرحله عضویت بدون خرید پورسانتی به شما تعلق نمی گیرد همچنین ما برای تشویق افراد به عضویت و خرید ازسایت و کمک به شما همکار گرامی مشوقی نیز در نظر گرفتیم و آن مشوق هدیه ۱۵۰۰۰ تومان اعتبار رایگان میباشد که به هرکسی که از طریق کد معرف شما عضو اپلیکیشن شود بعد از اولین خرید تعلق میگیرد  این اعتبار هدیه پس از اولین خرید به صورت اتوماتیک به اعتبار کیف پول کاربر افزوده میشود.

پاسخ به چند پرسش 

مبلغ پورسانت دریافتی من چقدر است ؟

در حال حاضر مبلغ پورسانت مجموعه سالمین 10 درصد از کل سبد خرید کاربر معرفی شده توسط شما می باشد به عنوان مثال اگر کاربری که شما معرفی کرده اید خریدی به مبلغ 200 هزار تومان انجام بدهد مبلغ 20 هزار تومان به عنوان پورسانت بعد از تکمیل خرید به اعتبار کیف پول شما اضافه می شود لازم به ذکر است این مبلغ در آینده ممکن است با توجه به سیاست های مجموعه سالمین تغییر کند .

آیا خریدی که به آن پورسانت تعلق میگیرد حداقلی دارد یانه ؟

برخلاف بقیه مجموعه ها که برای خرید کاربر حداقل معین میکنند در سیستم همکاری در فروش مجموعه سالمین هیچ حداقلی وجود ندارد یعنی اگر کاربر معرفی شده توسط شما خرید به مبلغ 5 هزار تومان هم انجام بدهد 10 درصد آن یعنی مبلغ 500 تومان به حساب شما منظور میگردد.

چگونه میتوانم از موجودی کیف پولم استفاده نمایم ؟

راه اول : میتوانید برای خرید از مجموعه سالمین از موجودی و اعتبار کیف پولتان استفاده کنید

راه دوم : میتوانید با تماس با پشتیبانی و دادن اطلاعات کاربری و همچنین شماره کارت به نام خودتان درخواست وجه دهید

بعد از درخواست وجه چقدر زمان میبرد که وجه به حساب من واریز گردد؟

واریز وجه در سیستم کسب درآمد سالمین نهایتا ظرف مدت 48 ساعت انجام میگردد

آیا پورسانتی که به من تعلق میگیرد سقف دارد ؟ 

خیر باز هم برخلاف دیگر سیستم های همکاری در فروش که برای پورسانت های دریافتی سقف قرار میدهند در سیستم همکاری در فروش سالمین هیچ گونه سقفی وجود ندارد به عنوان مثال اگر کاربری 100 میلیون تومان خرید نماید پورسانت شما که مبلغ 10 میلیون تومان باشد بعد از تکمیل خرید به اعتبار شما اضافه میگردد .

آیا سالمین کالاهای خود را با قیمت واقعی عرضه میکند ؟

پاسخ ما به این سوال محکم آری میباشد تمام کالاهای عرضه شده در سالمین با قیمت واقعی بلکه در اکثر موارد زیر قیمت می باشند و مجموعه سالمین سیستم همکاری در فروش را جایگزین هزینه برای تبلیغات کرده است پس خیالتان از این جهت راحت باشد که تمامی قیمت ها واقعی و کف قیمت می باشد در مجموعه سالمین حفظ حقوق مشتری و مشتری مداری حرف اول را می زند .

https://salemeen.com/wp-content/uploads/2020/09/1-2-220x400.jpg
https://salemeen.com/wp-content/uploads/2020/09/3-2-220x400.jpg
https://salemeen.com/wp-content/uploads/2020/09/4-2-220x400.jpg
https://salemeen.com/wp-content/uploads/2020/09/2-2-220x400.jpg
https://salemeen.com/wp-content/uploads/2020/09/6-1-220x400.jpg
https://salemeen.com/wp-content/uploads/2020/09/5-2-220x400.jpg