قوانین خرید از سالمین

مشتری گرامی خرید شما از سالمین به منزله قبول کردن و پذیرفتن تمامی این قوانین می باشد لذا قبل از خرید از سالمین این قوانین ومقررات رابه طور کامل مطالعه بفرمایید 

 

۱- مشتری گرامی ممکن است به علت حجم بالای سفارشات کالایی که توسط شما خریداری می شود در لحظه خرید در انبار سالمین موجود نباشد و بعدا خریداری و برای شما ارسال گردد.


۲- مشتری گرامی کلیه محصولاتی که در سالمین عرضه میگردد سعی همکاران مجموعه ما تهیه و عرضه محصولات سالم  از افراد و وتولید کنندگان متعهد و مطمن میباشد لذا اگر استثنایی حاصل شد و خلاف این موضوع ثابت گردید مجموعه سالمین تعهد شرعی ندارد و در صورت نارضایتی شما و اعلام آن مبلغ خرید شما عودت میگردد.


۳- از آنجایی که اکثر محصولات عرضه شده در سالمین به صورت دستی وسنتی تهیه وتولید شده است کلیه وزن هایی که در توضیحات برای محصولات ذکر شده است به صورت تقریبی می باشد و امکان درصد خطا (از ۵٪ تا ۱۵٪) را دارا می باشد.


۴- در صورت نارضایتی شما به هر علت از خرید مبلغ شما ظرف مدت ۳ تا ۷ روز کاری به حساب اعلامی شما بر میگردد.


۵- از آنجایی که سالمین محصولات غذایی و خوراکی را عرضه میکند در صورت باز شد درب محصولات و به علت رعایت مسایل بهداشتی امکان عودت و مرجوع کردن وجود ندارد وعودت کالا فقط برای محصولاتی است که به هیچ عنوان باز نشده و استفاده نشده باشد و از حالت وبسته بندی اولیه خارج نشده باشد .


۶- از زمان ثبت سفارش و پرداخت وجه سفارش فروشگاه سالمین چهار روز کاری زمان دارد برای ارسال کالا البته در اکثر موارد سفارشات ثبت شده فردای کاری روز ثبت ارسال می گردد.


۷- ارسال کلیه محصولات سالمین در حال حاضر رایگان می باشد البته قابل ذکر است که این ارسال رایگان با توجه به هزینه های بالای پستی ( به صورت میانگین هر سفارش ۲۰ هزارتومان هزینه ارسال وبسته بندی دارد ) به رعایت حقوق مجموعه سالمین و رعایت حداقل خرید ( حداقل ۷۰ هزارتومان ) برمی گردد ودر صورت عدم رعایت سقف خرید و یا ثبت سفارش های متعدد با مبالغ کم مجموعه سالمین اختیار دارد که سفارشات را لغو و وجه آن را به مشتری عودت دهد .


۸- همانطور که در بند ۲ ذکر شد از آنجایی که مجموعه سالمین سعی در تهیه محصولات عرضه شده از تولیدکنندگان مورد اعتماد را دارد و با عنایت پروردگار در این قریب به یک دهه فعالیت مجموعه رضایت بالای ۹۰ درصدی مشتریان را دارا می باشد در صورت کشف خلاف این موضوع یا اصالت نداشتن محصول مورد نظر مجموعه سالمین هرگونه تعهد شرعی را از خود نفی میکند و ضمانت اصالت محصولات فقط مربوط به عودت هزینه پرداختی مشتری می باشد نه هرگونه تعهد دیگر از جمله تعهد شرعی .


۹- در صورتیکه سفارش ارسالی توسط مجموعه سالمین به خاطر دلایلی همانند تحویل نگرفتن مشتری . عدم حضور در منزل . ثبت آدرس اشتباه و… برگشت بخورد کلیه هزینه های ارسال و بسته بندی برای ارسال مجدد بر عهده مشتری میباشد و در صورت اینکه مشتری بخواهد سفارش را نیز لغو بکند بعد از کسر هزینه ارسال و بسته بندی مبلغ پرداختی مشتری عودت می گردد .


مشتری گرامی به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی هرگونه سوال . پیشنهاد و انتقادات و شکایات شما هستیم با ما در تماس باشید  ۰۹۱۵۸۹۹۹۸۹۲  –   ۰۵۱۳۷۲۴۹۶۹۵